Advertising
Alertă la Timișoara, după ce un șofer de autobuz a fost diagnosticat cu coronavirus

Alertă la Timișoara, după ce un șofer de autobuz a fost diagnosticat cu coronavirus
Scris de Miclauș Dana Publicat: 5 mai 2020, 20:21
Vestea rea este că șoferul are coronavirus. Posibilitatea ca el să fi transmis maladia și celor care au călătorit ...
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News


























