Advertising
Românii, obligați să aibă două joburi din cauza scumpirilor: ce spun oamenii

Scumpirile îi afectează pe români
Scris deRealitatea de Timis
Publicat2 iun. 2026, 08:03
Sursărealitatea.net
Românii sunt obligați să-și caute al doilea loc de muncă din cauza taxelor și scumpirilor! Din moment ce măsurile guvernanților au făcut ca oamenii de rând să trăiască la limita supraviețuirii, mulți dintre aceștia aleg să renunțe la zilele libere.
Citește și
- 08:45Daniel Udrescu: PFA, patrimoniul de afectațiune și taxarea inversă în TVA. Poate lipsa codului de TVA din preambulul actului să anuleze realitatea economică a tranzacției?
- 12:02Analiză Daniel Udrescu: Cum poate România să scape de inflație?
- 23:44O nouă înșelăciune face victime în România. Cum funcționează „Metoda creditul”
- 23:39Schimbare de plan pentru salariile bugetarilor. De ce refuză Eugen Tomac să trimită legea în Parlament
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News























