Advertising
Asistenta bolnavă de coronavirus, cercetată disciplinar la Timișoara. Femeia nu credea în pericolul epidemiei

Asistenta bolnavă de coronavirus, cercetată disciplinar la Timișoara. Femeia nu credea în pericolul epidemiei
Scris de Miclauș Dana Publicat: 8 iul. 2020, 13:14
Asistenta mediclă va fi cercetată disciplinar şi dacă se impune se va formula plângere penală împotriva acesteia
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News


























