Advertising
Edi Iordănescu: "Aveam nevoie de această victorie"

Edi Iordănescu: "Aveam nevoie de această victorie"
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 13 sept. 2023, 10:30
Selecíonerul a recunoscut că la ratarea penaltiului de către Nicolae Stanciu i-a fost teamă ca tricolorii să nu se „cutremure emoţional”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:33Tragedie aviatică în Franța: 11 persoane au murit după prăbușirea unui avion de mici dimensiuni
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
- 13:50Pompieri români, trimiși în Franța să intervină pentru stingerea incendiilor de vegetație
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























