Advertising
FOTO | Grav accident în apropiere de Câmpia Turzii! O femeie din Timişoara şi-a pierdut viaţa
21 sept. 2020, 18:13

FOTO | Grav accident în apropiere de Câmpia Turzii! O femeie din Timişoara şi-a pierdut viaţa
Articol scris de Scris de A L
O femeie din Timişoara şi-a pierdut viaţa
Un grav accident rutier a avut loc, în această după-masă, în apropiere de Câmpia Turzii. O femeie în vârstă de 59 de ani şi-a pierdut viaţa.
"Din primele informații, o conducătoare auto de 40 de ani, din Câmpia Turzii, care se deplasa pe DJ107F, din direcția Luncani spre Lunca Mureș, ajunsă la intersecția cu DC67, ar fi efectuat un viraj la stânga, fără a se asigura corespunzător, intrând în coliziune cu un autoturism care circulă pe sensul opus, condus de un bărbat de 58 de ani, din Timișoara.
În urma impactului, a rezultat decesul unei femei de 59 de ani, din Timișoara, pasageră în autoturismul condus de bărbatul de 58 de ani", a transmis IPJ Cluj.
Sursa: Realitatea de Cluj
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:53 - Ultramaratonistul Adrian Șovea, lovit de o mașină în timpul cursei caritabile de 2.800 km
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News














