Advertising
PRIMUL CAZ DE MALARIE CONFIRMAT ÎN 2025 LA BUCUREȘTI. PACIENTUL, INTERNAT LA VICTOR BABEȘ

PRIMUL CAZ DE MALARIE CONFIRMAT ÎN 2025 LA BUCUREȘTI. PACIENTUL, INTERNAT LA VICTOR BABEȘ
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 10 iul. 2025, 18:04
Un bărbat de 69 de ani a fost diagnosticat cu malarie la Spitalul de Boli Infecțioase Victor Babeș din Capitală, unde este internat și tratat sub supraveghere medicală.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























