Advertising
România a ajuns la o înțelegere cu Comisia Europeană: nu vom pierde bani din PNRR chiar dacă depășim ținta de deficit excesiv în 2023 și 2024

România a ajuns la o înțelegere cu Comisia Europeană: nu vom pierde bani din PNRR chiar dacă depășim ținta de deficit excesiv în 2023 și 2024
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 18 iul. 2023, 10:34
Comisia Europeană și România ar fi ajuns la un acord în privința fondurilor venite prin programele PNRR
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News


























