Advertising
România a rămas fără echipe în Conference League - VIDEO

România a rămas fără echipe în Conference League - VIDEO
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 31 aug. 2023, 23:03
Farul și Sepsi OSK au părăsit competiția în această seară
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News


























