Advertising
Suspinciune de coronavirus infirmată, la Timișoara

Suspinciune de coronavirus infirmată, la Timișoara
Scris de Miclauș Dana Publicat: 13 feb. 2020, 10:14
Rezultatul analizelor de laborator în cazul tânărului infirmier din Reșița. internat în spital, la Timișoara, cu suspiciune de coronavirus au arătat că acesta nu a contactat teribila maladie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News
























