Advertising
Timișoara a rămas fără maternități de stat

Timișoara a rămas fără maternități de stat
Scris de Miclauș Dana Publicat: 1 apr. 2020, 12:23
Situație mai putin obisnuita la Timisoara, unde femeile care trebuie sa nasca in aceste zile vor fi primite doar la o maternitate privată...
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News
























