Advertising
Un container ATI s-a defectat, din nou, la Timișoara

Un container ATI s-a defectat, din nou, la Timișoara
Scris de Miclauș Dana Publicat: 18 nov. 2020, 11:24
Resprectiva unitate modulară are 12 locuri dintre care ieri erau ocupate 8.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























