Advertising
Amendă de 4.500 de lei în urma unui priveghi cu 100 de persoane şi cu muzică prea tare

Amendă de 4.500 de lei în urma unui priveghi cu 100 de persoane şi cu muzică prea tare
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 9 iun. 2022, 20:46
Persoana sancţionată a motivat că a dat muzica la maxim pentru că "aşa este tradiţia"
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News
























