Advertising
Medicii de la Spitalul Județean din Timișoara au vaccinat, pe teren, vârstnici care locuiesc în zone izolate

Medicii de la Spitalul Județean din Timișoara au vaccinat, pe teren, vârstnici care locuiesc în zone izolate
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 22 feb. 2021, 10:12
Un grup de medici și asistente de la Spitalul Județean din Timișoara nu a uitat de cei care locuiesc în zone izolate,
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News
























