Advertising
Tânăr de 34 de ani, intubat timp de trei săptămâni, salvat de medicii timișoreni. Avea coronavirus

Tânăr de 34 de ani, intubat timp de trei săptămâni, salvat de medicii timișoreni. Avea coronavirus
Scris de Miclauș Dana Publicat: 30 aug. 2021, 21:21
Barbatul, care nu credea in eficacitatea vaccinului sau gravitatea bolii, chiar daca se simtea rau
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News
























