Advertising
Un pacient cu COVID-19 internat la Lugoj a amenințat că se aruncă de la etaj

Un pacient cu COVID-19 internat la Lugoj a amenințat că se aruncă de la etaj
Scris de Miclauș Dana Publicat: 8 aug. 2020, 09:52
Personalul medical a încercat să-l liniștească, dar fără succes.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News
























