Advertising
Un român de 92 de ani a murit după ce a fost călcat de o mașină pe autostradă în Ungaria - Nimeni nu s-a oprit timp de 20 de minute

Un român de 92 de ani a murit după ce a fost călcat de o mașină pe autostradă în Ungaria - Nimeni nu s-a oprit timp de 20 de minute
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 2 mai 2023, 11:32
Se pare că românul coborâse dintr-un autocar turistic și a început să se plimbe pe mijlocul autostrăzii
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























