Advertising
Un tânăr a murit după ce autoutilitara pe care o conducea s-a izbit de un TIR

Un tânăr a murit după ce autoutilitara pe care o conducea s-a izbit de un TIR
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 9 ian. 2022, 12:24
În urma impactului, şoferul autoutilitarei a decedat, iar conducătorul TIR-ului a fost transportat la spital pentru îngrijiri
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
- 11:49Noi detalii: Pomohaci a atacat măsura arestului preventiv
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























