Advertising
Kelemen Hunor, după ce UDMR a fost lăsat în afara guvernării: „TOTUL este în aer! La IMPUSE nu se poate lucra”

Kelemen Hunor, după ce UDMR a fost lăsat în afara guvernării: „TOTUL este în aer! La IMPUSE nu se poate lucra”
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 13 iun. 2023, 21:10
Kelemen Hunor a reacționat, marți, după ce a fost lăsat în afara arcului guvernamental
Citește și
- 19:53S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
- 17:46Cine este premierul propus de Ilie Bolojan și ce legături secrete are cu Berlinul
- 16:47Ediție specială în această seară, de la ora 20:55, la „Culisele Statului Paralel”, cu Anca Alexandrescu
- 15:01Europol trage un semnal de alarmă: 400.000 de organizații de crimă organizată activează în UE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























