Advertising
Avocatul Giorgiu Coman, după ce Coldea a agresat o junalistă Realitatea Plus: Face parte din metodele de violență, de instalare a fricii

Generalul Coldea intr-o cursă de Nisa (arrhivă)
Scris deRealitatea de Timis
Publicat22 iul. 2026, 18:25
Actualizat22 iul. 2026, 19:14
SursăRealitatea PLUS
Avocatul Giorgiu Coman condamnă ferm gestul fostului general SRI Florin Coldea, care i-a smuls telefonul jurnalistei Realitatea Plus, Alessia Păcuraru, în timp ce aceasta îl întreba despre dosarele în care este vizat și îl filma în spațiul public, pe aeroportul din Nisa.
Citește și
- 19:55Gabriela Firea acuză Guvernul Bolojan că blochează sistemul medical: „Peste 7.600 de posturi sunt neocupate, iar medicii sunt lăsați fără sprijin”
- 19:42Cristina Butură (deputat AUR): „Guvernul deblochează 22 de posturi, dar ignoră cele peste 7.000 de locuri necesare pentru a fi deblocate din sănătate”
- 19:17Atacul cibernetic de la Cadastru: Bolojan anunță că datele despre proprietăți nu au fost afectate. Ce se întâmplă cu contractele aflate în derulare
- 18:55Ilie Bolojan anunță că Guvernul vrea publicarea obligatorie a declarațiilor de avere. Proiectul va fi modificat în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























