Advertising
Oameni răniți după ce un TIR a derapat și a lovit două mașini

Oameni răniți după ce un TIR a derapat și a lovit două mașini
Scris de Miclauș Dana Publicat: 19 ian. 2021, 20:25
Două persoane au fost rănite și au fost transportate la spital, de către echipajele SMURD
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
- 11:49Noi detalii: Pomohaci a atacat măsura arestului preventiv
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























