O casă a luat foc în județul Timiș: pompierii au descoperit o victimă

O casă a luat foc în județul Timiș: pompierii au descoperit o victimă
La sosirea echipajelor la fața locului, incendiul se manifesta la terasa locuinței pe o suprafața de aproximativ 40 mp
Pompierii au fost anunțați despre producerea unui incendiu (cu o posibilă victimă) la o locuință în localitatea Sânmihaiul Român.
La fața locului s-au deplasat de urgență 11 pompieri cu 2 autospeciale de stingere, o autospecială de lucru și salvare de la înălțime și un echipaj SMUR tip C cu medic.
La sosirea echipajelor la fața locului, incendiul se manifesta la terasa locuinței pe o suprafața de aproximativ 40 mp. De asemenea, în curte a fost găsită o victimă de sex masculin, inconștientă. Victima a fost preluată de către echipajul medical.
În acest moment, incendiul este localizat, fără a exista riscul de propagare la locuință sau vecinătăți.
Sursa: Realitatea de Timis
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:53 - Ultramaratonistul Adrian Șovea, lovit de o mașină în timpul cursei caritabile de 2.800 km
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News














