Advertising
Migranți luați pe sus din pensiunile din Timișoara

Migranți luați pe sus din pensiunile din Timișoara
Scris de Miclauș Dana Publicat: 4 iul. 2020, 09:49
Au depistat nu mai puțin de 55 de cetăţeni afro-asiatici, solicitanţi de azil
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News

























