Advertising
STATUL AR PUTEA CONFISCA BANII CĂMĂTARILOR

STATUL AR PUTEA CONFISCA BANII CĂMĂTARILOR
Scris de Realitatea de Timis Publicat: 27 iun. 2025, 10:19
Statul poate confisca de la aceşti infractori prinşi doar dobânda
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News


























